تابلو مغازه با کیفیت
15
آوریل

3 شاخص مهم تابلو مغازه با کیفیت

 

با شاخص های تابلو مغازه با کیفیت و دنیای تابلو سازی بیشتر آشنا شوید. می‌توان گفت تابلو سازی ایران همگام با تکنولوژی های روز دنیای تابلو سازی اروپا و آمریکا در حال پیشرفت است. خوشبختانه مجموعه ی ما از جدید‌ترین متریال‌ها و روش‌های تولید به روز در تابلوهای خود استفاده کرده است. در ادامه قصد داریم تا شما را با شاخص های مهم یک تابلوسازی مدرن، انواع متریال مورد استفاده آشنا کنیم.

 

تاثیر شگفت انگیز تابلو مغازه با کیفیت

استفاده از تابلو مغازه با کیفیت می تواند تاثیر چشم گیری در جذب مشتری داشته باشد. در سال های گذشته تابلوها و ابزارهای تبلیغاتی زیاد مورد توجه افراد قرار نمی گرفتند زیرا از تاثیر آن در جذب مشتری غافل بودند. اما امروز در دنیایی به نام دنیای تبلیغات زندگی می کنیم. به این معنی که اگر می خواهید خودتان را به مخاطب بشناسانید باید حتما تبلیغ کنید. تابلوهای تبلیغاتی با حافظه دیداری افراد سر و کار دارند و اگر فاکتورهای مهم در انتخاب تابلو مغازه با کیفیت را در نظر بگیرید قدم مثبتی در رونق کسب و کار خواهید برداشت.

 

 

تابلو مغازه چلنیوم

 

متریال با کیفیت بالا

 از مهم ترین و اصلی ترین معیارهای تشخیص تابلو مغازه با کیفیت می توان به  استفاده از متریال مرغوب اشاره کرد. در صنعت تابلو سازی متریال مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند مانند:کامپوزیت، چلنیوم، چوب، و بسیاری متریال های دیگر که می توان از آن ها نام برد. استفاده از متریال باکیفیت باعث دوام و طول عمر بیشتر تابلو مغازه شما می‌شود.

تابلوهای تبلیغاتی که در فضای بیرون و شرایط محیطی قرار می گیرند اگر از متریال نامرغوب در آن ها استفاده شود، در مدت زمان کوتاهی از بین می روند. دیگر مزایای استفاده از متریال با کیفیت این است که  مخاطب نگاه بسیار دقیقی دارد و تفاوت متریال درجه یک و درجه دوم را تشخیص می دهد. به همین خاطر با استفاده از متریال باکیفیت، می‌توانید مشتریانی از طبقات بالا را جذب کنید.

 

یک طرح منحصر به فرد داشته باش

تابلو باید دارای طرح اختصاصی باشد، تابلو مغازه همانند شناسنامه هر انسان، باید خاص و بی‌نظیر باشد. تابلو مغازه شما همانند اثر انگشت‌تان است. مشتری باید طرح خاص و انحصاری تابلو شما را در ذهن داشته باشد تا بتواند شما را به عنوان یک کسب و کار منحصر به فرد بشناسد. ذهن مشتری مملوء از تصاویر هزاران تابلو مغازه مختلف است. تابلو مغازه شما باید آنقدر طرح خاصی داشته باشد که تصویر آن در ذهن مخاطب ثبت شود.

 تابلوهای تبلیغاتی را گرافیست ها طراحی می کنند. آن ها به خوبی می دانند که پیاده سازی طرح های خاص و ویژه با رنگ های مناسب در کنار یکدیگر، چه تاثیری در ذهنیت مخاطب خواهد داشت. به طور مثال در مورد استفاده از رنگ ها، اگر شما به تازگی یک آژانس هواپیمایی راه اندازی کرده اید و در حال معرفی برند خود هستید، باید از رنگ هایی استفاده کنید که برای مشتری آرامش بخش است.

رنگ های آبی و سفید، می تواند در این خصوص تاثیرگذار باشد. یکی دیگر از مهم ترین موارد در طراحی تابلوی تبلیغاتی استفاده از رنگ های متضاد و شاد است. رنگ هایی مانند قرمز، نارنجی و … می تواند توجه مشتری را به خوبی جلب کند.

 

طرح تابلو تبلیغاتی

 

سلیقه مشتری و در نظر بگیر

در نظر گرفتن سلیقه مردم در کنار متریال مرغوب یکی از  فاکتورهای مهم تابلو مغازه با کیفیت است. در سال های گذشته تابلو های تبلیغاتی هیچ تنوعی نداشتند و در یک بنر و اسکلت فلزی خلاصه می شدند، اما امروز شاهد خلق طرح های مختلف هستیم.

استفاده از تابلو هایی که از چوب ترموود در آن ها بکار رفته است یکی از سلایق روز جامعه است، چوب های ترموود نه تنها در صنعت تابلو سازی بلکه در صنایع مختلفی مانند ساختمان سازی، دکوراسیون و… نیز کاربرد بسیار دارند. معمولا هزینه تابلو های ترموود بیشتر از سایر تابلو های تبلیغاتی است، اما جلوه ای لوکس و منحصر به فرد دارند و از دوام بسیار بالایی نیز برخوردار می باشند

 

مناسب کسب و کارت باشه

 یکی از مهم ترین موارد که در انتخاب تابلو مغازه باید به آن توجه داشته باشید این است که، نمی توان از هر مدل تابلویی برای کسب و کار خود استفاده کنید. به طور مثال، تابلوهایی که با چوب ترموود ساخته می شوند برای رستوران ها بسیار مناسب می باشند. با استفاده از تابلو مغازه با کیفیت، شما می‌توانید  تنها گروهی خاص از مشتریان را جذب مغازه خود کنید. به همین خاطر باید تابلو مغازه شما بر اساس اصول بازاریابی، روانشناسی و توسط یک فرد خبره و با تجربه انتخاب شود تا بهترین کارایی را داشته باشد.

 

تابلو مغازه با کیفیت بالا و شیک

بهترین رنگ برای تابلو مغازه

رنگ ها امروزه از نظر روانشناسی اهمیت بسیاری در دنیا دارند که این امر مهم در صنایع و مشاغل نیز به کار گرفته می شود. صنعت و حرفه تابلو سازی یکی از اصناف و صنایعی است که در دسته مشاغل فنی، حرفه ای و همچنین هنری قرار دارد. تابلو سازی صنعتی است که با هنر هایی مانند خطاطی و نقاشی ادغام شده است و هر چه افراد مشغول به فعالیت در این حرفه با هنر های عنوان شده آشنا باشند می توانند در اجرای یک پروژه تابلو سازی زیبا سهیم باشند.

اما شناخت رنگ ها که مربوط به شناخت هنر نقاشی نیز می باشد می تواند در ساخت یک تابلو تبلیغاتی زیبا نیز از عوامل مهم بشمار رود و هارمونی زیبایی را در یک تابلو تبلیغاتی ایجاد نماید. در واقع پرسنل یک مجموعه تابلو سازی می توانند مشاور مدیران هر کسب و کاری در انتخاب بهترین رنگ برای تابلو مغازه باشند.

شیک ترین تابلو های روز دنیا در تابلوسازی نورین

قطعاً کیفیت بالا و طول عمر زیاد برای مشتری بسیار اهمیت دارد. برخی از تابلو سازی ها ترجیح می دهند برای کسب سود بیشتر، از مواد اولیه چینی برای ساخت تابلو بهره مند شوند، شما در این شرکت می توانید بهترین تابلو ها را با بالاترین کیفیت مواد اولیه بدست آورید.
در دنیای مدرن امروز این که کدام شرکت بهترین تابلو را طراحی و اجرا می کند؟ یا این که به کدام شرکت می توان اعتماد نمود می تواند انسان را به گمراهی بکشاند.
از این رو بهتر است به دنبال شرکت تابلو سازی باشید که تابلو مغازه با کیفیت تولید می کند و در میان مردم اعتبار بالایی بدست آورده باشد. پس سفارش از شما و طراحی و اجرا از تابلو سازان ماهر و خلاق ما.

برای آشنایی با انواع تابلو مغازه و خدماتی که تابلو سازی نورین ارائه می دهد با ما در تماس باشید.