تابلو led ثابت

تابلو led ثابت به دلیل سادگی کارکرد و عمر طولانی و همچنین مقرون به صرفه بودن، مورد توجه ی بسیاری از افراد قرار گرفته است. برای طراحی تابلو led ثابت اندازه تابلو، نوع فونت، متن مورد نظر و چیدمان ال ای دی ها(کم تراکم یا پرتراکم) توسط برنامه طراحی می شوند.

نگاهی کلی به مراحل انجام طراحی تابلو led ثابت

2

سوراخ کردن و برش تابلو led ( با مته اینکار را انجام نمی دهند، بلکه با استفاده از دستگاه لیزر به صورت دقیق سوراخ کاری انجام می شود)

1

طراحی تابلو با نرم افزار کورل (نرم افزاری که بیشتر تابلو سازان از آن استفاده می کنند.)

4

مونتاژ تابلو ( ال ای دی ها را یکی یکی قرار داده و لحیم می کنیم)

3

تهیه ی لوازم و ابزارها ( مانند: سیم لحیم، کف چین و هویه)

5

تعیین روش نصب ( اگر می خواهید پشت شیشه نصب کنید مورد نیازه)

تابلو led ثابت با قاب یا بدون قاب؟

تابلو ال ای دی

با قاب

تابلو ال ای دی ثابت وقتی با قاب تولید می شود که برای آویزان کردن در کنار درب مغازه شما چه به صورت عرضی چه به صورت طولی مناسب باشد. توجه داشته باشید در این حالت دیگر آن طرف تابلو قابل دیدن نیست. کاربرد این تابلو برای جایی است که شیشه هایتان دیگر جای تبلیغات ندارد یا شما شیشه به اندازه کافی ندارید یا اینکه دید فضای خارج مغازه شما بهتر است . قاب تابلو ها دارای قسمتی در پشت تابلو هم هست که به صورت کارتن پلاست یا تخته چوبی است.

تابلو ال ای دی

بدون قاب

در مدل های بدون قاب که معمولا به صورت حروف تکی هستند، در حالتی که دور متن خالی است یا پشت آن شیشه ای است، بر روی شیشه نصب می شود و کاربرد آن برای مغازه ها بیشتر است. بیشترین کاربرد آن در جایی است که شما فضای شیشه ای زیادی دارید، همچنین محل کارتان کنار خیابان یا گذر گاه اصلی قرار گرفته است؛ هنگامی که می خواهید توجه مشتریان را به خود جلب کنید و بگویید: ما اینجا هستیم ..! داخل مغازه ما رو ببیند؛ و در همین حال دید خودتان را به بیرون هم از دست ندهید.

تابلو ال ای دی

مزایای تابلوی led ثابت

  1. تنوع رنگ و جذابت
  2. دارای قابلیت رقص نور متنوع
  3. مصرف برق بسیار پایین
  4. سازگار با محیط زیست
  5. تبلیغات جدید و جذاب برای جذب مخاطب
  6. تا120 درجه زاویه دید
  7. نصب راحت و بدون نویز و پارازیت
  8. عمر مفید بیش از 100000 ساعت
  9. 9-دارای قابلیت طراحی هر گونه شکل و لوگو
  10. 10-هزینه پایین نسبت به تابلو های دیگر

همچنین تابلو ال ای ثابت در تابلوسازی نورین با مناسب ترین قیمت ارائه می شود. جهت سفارش کار خود کلیک کنید.

انواع ال ای دی

ال ای دی اوال یا بیضی:

در زبان انگلیسی کلمه “oval” به معنی “بیضی” می باشد و از آنجایی که سطح مقطع led های اوال بیضی شکل است، این نام بر رویشان گذاشته شده است.

ال ای دی کلاهی:

در زبان انگلیسی “straw hat led”نامیده می شود که کلمه “straw hat” به معنی کلاه حصیری می باشد و به همین علت که شباهتی بین این ال ای دی و آن کلاه وجود داشت، به آن led کلاهی گفته شده است.