تابلوسازی در تبلیغات
19
آوریل

اهمیت تابلو سازی در تبلیغات

تابلوسازی در تبلیغات ، تحقیقات ثابت كرده تعداد طرفداران تبلیغات تصویری 2برابر طرفداران تبلیغات نوشتاری است. در واقع محققان این حوزه می‌گویند، مردم چندان حوصله خواندن متن را ندارند، و ترجیح می‌دهند، با درك یك تصویر تاثیرگذار به سمت یك محصول یا خدمت بروند. پس تجربه‌تان را در یك تابلوسازی به مخاطب ارائه كنید. با ما در این مقاله همراه باشید.

 

جذب مشتری با تابلوسازی

تابلوسازی در تبلیغات از رموز اصلی موفق شدن در کسب و کار است. در دنیای پرمشغله امروزی جذب مشتری بسیار مهم است. تبلیغات شما باید بیشتر از تبلیغات دیگران قدرت جذب کردن داشته باشد، زیرا حتماً می‌خواهید افراد بسیار زیادی به محصول شما فکر کنند، و آن را در خاطر نگه دارند! تابلوسازی باید درون‌مایه‌ای ذاتی داشته باشد، تا هرکسی را به‌ سوی خود بکشد. همچنین باید افراد زیادی خارج از حیطه‌ مخاطبان مورد نظرش را جلب کند همچنین باید واکنشی احساسی را برانگیزد. این اصل باید حتماً لحاظ شود، حتی اگر جذابیت شما از نوع عقلانی باشد. تابلو تبلیغاتی همیشه باید دارای نیازهای بنیادی آدمی باشد و احساسات افراد را برانگیزد.

تابلو تبلیغاتی و بسیاری تابلو های دیگر، هر کدام ویژگی های خاص و روند طراحی خود را دارند. برای اینکار انواع مختلفی از تابلو ها مثل تابلو چلنیوم، تابلو لایت باکس، تابلو نئون، تابلو استیل را به کار می گیرد.

 

تابلو تبلیغاتی با قیمت مناسب

 

میزان تاثیر تابلوسازی در تبلیغات کسب و کار

درمورد اهمیت تابلوسازی در تبلیغات مدرن باید گفت: یکی از مهم ترین ابزارهای تبلیغاتی استفاده از این تابلو ها می باشد که هدف اصلی شناساندن، معرفی محصول و خدمات به مخاطبان می باشد. بدون نام و نشان  نمی توان یک فروشگاه و یا رستوران و …را به افراد معرفی کرد. حتی اگر از روش های دیگر تبلیغاتی استفاده می کنید. زیرا استفاده از تابلوهای تبلیغاتی باعث جلب اعتماد مشتریان و رسمی شدن کسب و کار خواهد شد.

 طبق اصول بازاریابی فقط جذب مشتری کافی نیست؛ نگه داشتن مشتری از جذب آن مهم تر است. برای نگه داشتن مشتریان خود باید محصولات با دوام و خدمات پس از فروش مناسب ارائه دهند. طبق تحقیقات انجام شده هر مشتری راضی 5 مشتری دیگر را با خود به همراه دارد.

اگر قرار است یکبار برای تابلو تبلیغاتی کسب و کار خود هزینه کنید و چند سال از آن استفاده کنید؛ بهتر است که طراحی آن زیبا، جذاب و منحصر بفرد باشد. اهمیت جذابیت و یکتایی تابلو مغازه برای کسی پوشیده نیست. برندهای بزرگ و معتبر به اندازه کیفیت تابلو به طراحی آن نیز اهمیت می دهند. جذابیت تابلو نگاه مشتری را جذب می کند و هدف از نصب تابلو مغازه چیزی جز جذب مشتری نیست.

 

 

 

اهمیت تابلو تبلیغاتی

 

اهمیت طراحی در تابلو سازی

اگر قرار است یکبار برای تابلو مغازه خود هزینه کنید و چند سال از آن استفاده کنید، بهتر نیست که طراحی آن زیبا، جذاب و منحصر بفرد باشد؟ اهمیت جذابیت و یکتایی تابلو مغازه در تابلوسازی بسیار بالاست و بر هیچ کس پوشیده نیست. برندهای معتبر به اندازه کیفیت تابلو به طراحی آن نیز اهمیت می دهند. جذابیت تابلو نگاه مشتری را جذب می کند و هدف از نصب تابلو مغازه چیزی جز جذب مشتری نیست. طراحی می تواند هزینه بر باشد. اما در شرکت تابلوسازی نورین طراحی تابلو مغازه یا برند شما به رایگان انجام می شود. طراحی تابلو توسط کارشناسان گرافیک و معماری با نظرات شما صورت می گیرد و طرح نهایی با تایید شما ساخته خواهد شد.

تابلو سازی باید معتبر باشد و از تخصص و مهارت کافی برخوردار باشد. پس اگر به دنبال تابلوی تبلیغاتی هستید به شما پیشنهاد می کنیم از سایت ما دیدن فرمایید و در صورت رضایتمندی می توانید تابلو مورد نظر خود را سفارش دهید تا در اسرع وقت به دستتان برسد و از استفاده از آن در محیط اطرافتان لذت ببرید.

 

 

 

جذاب ترین تابلو تبلیغاتی مدرن

 

 تابلو ساده یا تابلو تبلیغاتی؟!!

تابلوسازی یا تابلو سازی تبلیغاتی؟ مسئله این است. کلمه تابلوسازی برای اکثر ما آشناست. اگر مغازه دار، صاحب یک فروشگاه یا مدیر یک شرکت باشیم، حتماً برای تهیه تابلو به افراد شاغل در این صنف مراجعه کرده ایم. با این حال اگر قصد ما سفارش یک تابلو تبلیغاتی باشد، باید به سراغ چه کسی برویم؟

تابلو سازی هم همچون هر شغل دیگری درجه بندی دارد. عده ای از تابلوسازان تنها در ساخت تابلو مغازه یا تابلوهای سر در فعالیت می کنند، و نمونه کارهای آن ها در این زمینه است. اینگونه افراد از عهده طراحی و ساخت تابلو تبلیغاتی بر نمی آیند.

تابلوهای تبلیغاتی یک ابزار بسیار جذاب است. نحوه طراحی و انتخاب نوع آن، باعث موفقیت کار شما خواهد شد. یعنی  اگر شخصی، از قبل کار طراحی تابلو تبلیغاتی را انجام نداده باشد و یا با انواع تابلوهایی که صرفاً برای این کار استفاده می شود آشنا نشده باشد. نه تنها فرصت برای معرفی کسب و کارتان را از دست داده اید، بلکه تمام پول خود را هم هدر داده اید.

 

چند نوع تابلو تبلیغاتی داریم؟

 تابلوهای لاس وگاسی:

تابلوتبلیغاتی به سبک وگاسی طرحی شلوغ به حساب می آید و شاید نوعی هیجان را در مشتری ایجاد نماید اگر به شهر بازی ها و فست فود ها و رستوران ها توجه کرده اید بیشتر از تابلو وگاسی استفاده کرده اند.

 

تابلو مغازه چلنیوم کریستالی

 

تابلو مغازه کریستالی :

تابلوهای کریستالی حدود یکسال است که وارد بازار ایران شده است و طرفداران خود را دارد. تابلو کافه، مغازه و تابلو سر در فروشگاه ها با سبک تابلوهای کریستالی بسیار جذاب و فانتزی است.

 

تابلو لبه هندی و سوئدی

 

 تابلوهای مغازه لبه سوئدی و لبه هندی :

تنها تفاوت تابلو چلنیوم با لبه هندی یا لبه سوئدی در هم سطح بودن و یکدستی آن است.

 

تابلو چلنیوم-نئون-روان-ثابت

 

تابلو مغازه چلنیوم:

متریال آن قیمت مناسبی دارد و اجرای آن بسیار راحت تر از باقی تابلوهای مغازه و سردرب فروشگاه ها است. این تابلو به روزترین و مدرن ترین تابلوی تبلیغاتی حال حاضر به شمار می آید و محبوبیت بالایی را کسب کرده است. تابلوسازی ما با کیفیت ترین و جذاب ترین تابلوها را در این مدل ها به شما عزیزان ارائه می دهد. برای مشاهده نمونه کارها کلیک کنید.

 

بهترین تابلوسازی کدام است؟

بهترین تابلو تبلیغاتی چنلیوم

 

در نتیجه باید گفت تابلو مغازه به عنوان رابط اصلی محصولات بازار و مشتریان می باشد. طرح های مختلف تبلیغاتی می تواند ارتباط بین محصول و مشتری را تعیین کند. تابلو مغازه باید قوی ترین و موثر ترین ارتباط میان مشتری و محصول باشد. تابلو مغازه خوب بستگی به کیفیت متریال و تجربه تابلو ساز تنوع گرافیکی و رنگ های متناسب با محصول و شغل دارد.

با توجه به موارد گفته شده و اهمیت تابلو در تبلیغات، سوالی که برای مخاطبان پیش میاد این است که ساخت تابلو تبلیغاتی خود را به کجا بسپارند؟؟ تابلوسازی ما با چندین سال تجربه و مهارت تولید کننده انواع مختلف تابلو های تبلیغاتی با جذاب ترین و مدرن ترین طرح ها می باشد.

گاهی طراحی تابلو تبلیغاتی به گونه ای می باشد، که نه تنها مخاطبان را به خود جذب نمی کند، بلکه ذهنیت منفی برای مخاطبان ایجاد میکند پس حتما طراحی تابلو تبلیغاتی خود را به یک مجموعه معتبر بسپارید. در این مورد می توانید با ما در تماس باشید.